IPPOMARE - Take it Natural! BOS(K)O WYGODNE

Idealne na lato!

GRECJA TO PRAWDZIWA KOLEBKA SANDAŁÓW!
JUŻ GRECCY BOGOWIE CHODZILI W NICH PO OLIMPIE, WIEDZĄC, ŻE SĄ BOS(K)O WYGODNE. KTÓŻ WIĘC MOŻE ZNAĆ SIĘ LEPIEJ NA SANDAŁACH, NIŻ RODOWICI GRECY?

WIEDZĄ, ŻE MUSZĄ BYĆ NIEZIEMSKO LEKKIE, WYKONANE Z NATURALNEJ, MIĘKKIEJ SKÓRY, KTÓRA IDEALNIE DOPASOWUJE SIĘ DO STOPY… TAKIE, ABYŚ CZUŁA SIĘ  W NICH TAK, JAKBYŚ UNOSIŁA SIĘ KILKA CENTYMETRÓW NAD ZIEMIĄ.


GRECKICH BOGÓW JUŻ NIE MA… NA SZCZĘCIE ZOSTWILI PO SOBIE IPPOMARE!

Jak podają niektóre źródła, greccy bogowie mieli własnego wytwórcę sandałów, który zamieszkiwał na Krecie.
Każda para wykonana przez niego była zaczarowana, z dodatkiem magicznych mocy. Tych ostatnich nie możemy obiecać, ale z pewnością – zainspirować do odwiedzin naszej strony www.ippomare.com, na której znajdziecie około 30 różnych modeli ręcznie wykonanych sandałów prosto z Grecji.

IPPOMARE to ręcznie wykonane obuwie z najlepszej jakości materiałów, inspirowane śródziemnomorskim klimatem
i starożytną Helladą - każdy sandał nosi imię zaczerpnięte z greckiej mitologii. Dostępne są w kolorze naturalnej skóry oraz ciemnobrązowym.
Współpracujemy z niewielkimi, głownie detalicznymi, wytwórcami z Grecji - nasze wyroby stanowią alternatywę dla masowej oferty obuwniczej. Wierzymy, że jakość może iść w parze z ceną i estetyką wykonania. Chcemy, aby wszyscy mogli się poczuć w zgodzie z naturą i samym sobą. PO PROSTU – TAKE IT NATURAL!

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: IPPOMARE - Take it Natural! BOS(K)O WYGODNE
Inne artykuły