Premiera filmu o VOGUE`u w NY - Anna, Grace, Hamish & modelki

Joan Smalls
strona 1 z 16
Joan Smalls

In Vogue: The Editor`s Eye zostało po raz pierwszy wyświetlone we wnętrzach Metropolitan Museum of Art. Na imprezę przybyły redaktorki magazynu, ich ulubione modelki oraz elitarne grono najzamożniejszych czytelniczek.

To, co w redakcji VOGUE`a jest wykonywane na naprawdę najwyższym poziomie to archiwizacja treści. W tym roku czytelnicy magazynu mieli okazję przekonać się o tym wielokrotnie, zaglądając na stronę www pisma, na której z okazji rocznicy 120 lat istnienia tytułu, regularnie odświeżane były publikacje sprzed kilkudziesięciu lat - vintage okładki i retro sesje zdjęciowe. Film dokumentalny produkcji HBO z całą pewnością również trafi do archiwów dla potomnych, którzy być może zechcą go sobie wyświetlić w 2092 roku, na okrągły 200. jubileusz...

Premiera In Vogue: The Editor`s Eye odbyła się we wtorkową noc w nowojorskim Metropolitan Museum of Art, ale tym razem goście podziwiali nie dzieła Renoira, Maneta czy Courbea, ale królestwo Anny Wintour i jej dam dworu - Grace i Hamisha. Pojawili się oczywiście wszyscy, w tym ulubione modelki editrix - Arizona Muse, Joan Smalls, Karlie Kloss oraz Kasia Struss. Opórcz nich najzamożniejsze mieszkanki Mahattanu, czyli perfekcyjne czytelniczki VOGUE`a: Lauren Remington Platt i Jenna Lyons.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Premiera filmu o VOGUE`u w NY - Anna, Grace, Hamish & modelki
Inne artykuły