Ostatni występ Deep Purple w Polsce!

1 lipca 2018 roku na scenie w krakowskiej `Tauron Arenie` pojawi się Deep Purple. To ta dobra (a wręcz doskonała) wiadomość. Teraz czas na złą. Muzycy zagrają u nas po raz ostatni.

Brytyjczycy powracają do naszego kraju na jeden koncert w ramach trasy The Long Goodbye Tour. Legendarna hard rockowa grupa wciąż promuje swój ostatni album studyjny Infinite, wydany w 2016 roku pod czujnym okiem producenta, Boba Ezrina, który wydał również poprzedni Now What?!  z 2013 roku. 

Deep Purple należą do złotej trójki hard rocka wraz z Led Zeppelin i Black Sabbath. Ich przejście na emeryturę oznacza więc, że lipcowy koncert to ostatni moment, aby zobaczyć jeden z najbardziej kultowych zespołów na żywo. Grają razem przeszło od pół wieku, sprzedali 100 mln płyt, a w Księdze rekordów Guinnessa zapisali się jako najgłośniejszy zespół świata. Jeśli chcecie posłuchać twórców hard rocka i prekursorów heavy metalu na żywo, nie może Was tam zabraknąć. 

 

Zresztą, nie ma co namawiać, taki koncert to przeżycie niemalże mistyczne. A w oczekiwaniu nań mamy całą obszerną dyskografię do przesłuchania i przeżywania. Ulubiony kawałek? Mój, od zawsze, Child in Time. 

 

Sweet child in time... 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Stojące kat. 1 (płyta) - 210 / 230 zł

Stojące kat. 2 (Golden Circle) - 350 / 370 zł

Siedzące kat. 1 - 295 / 315 zł

Siedzące kat. 2 - 250 / 270 zł

Siedzące kat. 3 - 190 / 210 zł

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Ostatni występ Deep Purple w Polsce!
Inne artykuły