Selena Gomez i The Weeknd już nie są razem!

Po dziesięciu miesiącach związku, para rozstała się.

W życiu Seleny Gomez w ostatnim czasie dzieje się bardzo dużo. Kilka miesięcy temu przeszła poważną operację. U gwiazdy zdiagnozowano toczeń i potrzebowała natychmiastowego przeszczepu nerki. Zdjęcie ze szpitala, z dawczynią organu, w mgnieniu oka zyskało miliony polubień. Niestety w tamtym czasie znalazły sie też osoby, które nie uwierzyły, że piosenkarka zachorowała. Odwołanie koncertów odebrały jako `gwiazdorzenie`. Pojawiły się też podejrzenia o uzależnienie Seleny od narkotyków i alkoholu.

O Gomez zrobiło się głośno też tydzień temu. Po tym, jak była widziana w towarzystwie swojego byłego chłopaka, Justina Biebera, w mediach zawrzało.  Natychmiast zaczęto spekulować o wielkim powrocie. Tym bardziej, że do spotkania doszło w... kościele. A to miejsce sprzyja refleksjom. My zresztą też zastanawiałyśmy się co na to wszystko The Weeknd.

Dziś to stało się jasne,  a `randka przed ołtarzem` nabrała nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu, myśleliśmy, że spotkanie z Justinem miało charakter czysto przyjacielski. Teraz mamy poważne wątpliwości, bowiem Selena oficjalnie rozstała się z The Weeknd!

I nie sprawia wrażenia nieszczęśliwej - wręcz przeciwnie. Wrzuciła nawet do sieci filmik, który nagrała podczas rowerowej przejażdżki. Z twarzy celebrytki nie schodził szeroki uśmiech.

 

A wy jak odbieracie rozstanie Seleny z The Weeknd? Myślicie, że gwiazda wróci do Justina?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Starstock

 

 

 

 

Z.L.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Selena Gomez i The Weeknd już nie są razem!
Inne artykuły