Kendall ma nowego chłopaka?

Pogłoski chodzą również na temat nowego obiektu westchnień Anji Rubik.

Nasze ulubione gwiazdy na zimę szukają ciepła w ramionach nowych, potencjalnych partnerów. Plotki krążą choćby na temat Kendall Jenner, która jeszcze do niedawna łączona była z raperem, ASAP`em Rocky. Od pewnego czasu jednak modelka widywana jest z koszykarzem NBA, Blakiem Griffinem. Przy czym, para nie potwierdziła oficjalnie statusu swojej relacji, mimo że Jenner ostatnio sfotografowana została na kolacji z przyjaciółmi sportowca. Jak sama jednak stwierdziła kiedyś w wywiadzie - dopóki sama nie poczuje, że jest zaangażowana, nie zamierza z nikim pokazywać się publicznie. Być może jest to więc relacja w swojej początkowej fazie. 

 Media w ostatnim czasie przedstawiają także romantyczną wizję dotyczącą życia miłosnego Anji Rubik. Jedna z naszych ulubionych modelek jakiś czas temu rozstała się z mężem, Sashą Knezevicem. O rozstaniu wspomniała kiedyś w wywiadzie dla VIVY:

Poznaliśmy się, kiedy byliśmy bardzo młodzi i w pewnym momencie zaczęliśmy się rozwijać w innych kierunkach. Sporo czasu minęło, zanim zrozumieliśmy, że chcemy inaczej żyć i nie ma sensu torturować się nawzajem.

Podobno Anja i Sasha wciąż utrzymują ze sobą przyjazne stosunki. Od czasu rozwodu Anja unikała jednak randkowania, a bynajmniej z nikim nie pokazywała się publicznie. Teraz media łączą ją z australijskim fotografem, bardzo przystojnym, Adrianem Steirn. Podobno, Rubik i Adrian poznali się w Afryce, kiedy to modelka wpierała kampanię społeczną na temat zmian klimatycznych w tamtym regionie. Nie wiemy, czy plotki okażą się prawdą, ale po ciuchu na to liczymy. Byłaby z nich naprawdę piękna para... A Anja zasługuje na szczęście jak mało kto. 

 

 

 

 

here's a sweet pic of me doing the #mannequinchallenge midgame. sorry i can't find the video but i #killedit trust me #fireemoji

Post udostępniony przez Blake Griffin (@blakegriffin32)

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Kendall ma nowego chłopaka?
Inne artykuły