Mila Kunis i Kristen Bell otwarcie przyznają, że zezwalają swoim dzieciom na picie... piwa!

Faktycznie, to bardzo `Złe mamuśki`...

Wczoraj Kristen Bell wstawiła na swój Instagram urocze selfie z Milą Kunis. Wszyscy myśleli, że aktorki chcą pochwalić się taką samą fryzurą, bowiem obie w tym samym czasie postawiły na niskiego boba. Powodem była jednak promocja Złych mamusiek. Autorka fotki dodała wyjaśniający wszystko hashtag: #badmomsxmas.

Aktorki udzielają teraz z tej okazji sporo wywiadów. Ten dla tytułu Extra spotkał się z masowym linczem. Naszym zdaniem, całkiem słusznym. Bell otwarcie przyznała, że pozwala swoim dzieciom (2, 5 roku oraz 4,5) na... spożywanie piwa! Mój mąż go nie pija, więc zdarza się, że daję je czasem naszym dzieciom.

Kunis także nie kryje się z tym, że ona i Ashton Kutcher nie mają nic przeciwko temu, by ich dzieci od czasu do czasu piły wino. W tym przypadku oznacza to... każdy piątek. Moja córeczka piątki zaczyna dzień od okrzyku: >>Będę mogła się dziś napić wina?<<

 

Sprawdziłyśmy to. Na szczęście okazało się, że piwo, które daje swoim dzieciom Bell, jest bezalkoholowe. Co nie zmienia faktu, że nawet taki napój nie jest dla dzieci.

 

 >>>CZYTAJ TAKŻE:

 >>>TE gwiazdy nazywają się zupełnie inaczej! Wśród nich m.in.Mila Kunis, Natalie Portman i Demi Moore

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/kristenanniebell)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Mila Kunis i Kristen Bell otwarcie przyznają, że zezwalają swoim dzieciom na picie... piwa!
Inne artykuły