Selena i Bieber znów będą razem?

Nigdy nie zgadniecie gdzie odnowili kontakt! Ale, że... właśnie TAM?!!

Selena Gomez i Justin Bieber byli kiedyś najgorętszą parą showbiznesu. Niestety obydwoje byli zbyt młodzi, by zbudować trwałą relację i kilka lat temu zdecydowali się rozstać. Fani chyba jednak nigdy nie pogodzili się z tym wyborem i po cichu liczyli, że jeszcze kiedyś nadejdzie taki moment, że Selena i Justin znów bedą razem. Wiele wskazuje na to, że ta chwila właśnie nadeszła, a przynajmniej wszystko jest na dobrej drodze.

Najwyraźniej ostatnie - niełatwe dla celebrytki - miesiące skłoniły ją do pewnych przemyśleń i refleksji. Aktorka i piosenkarka przeszła poważną operację, a takie doświadczenia zawsze silnie oddziałują na psychikę. Kiedy nasze zdrowie, a nawet życie, staje w obliczu zagrożenia, zmieniamy nastawienie do wielu spraw.  Ewidentnie tak było i tym razem.

W ostatnim czasie Selena i Justin byli widziani razem, w.. i tego nigdy nie zgadniecie! W kościele. Obydwoje chodzą bowiem do tego samego. Wspólni przyjaciele nie mają wątpliwości co do tego, że między byłymi kochankami znów zapanowała życzliwa atmosfera.

My oczywiście bardzo się cieszymy. Tylko... co na to The Weeknd?

 

 

 

 

 

 

fot. Starstock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Selena i Bieber znów będą razem?
Inne artykuły