Blake rozegrała to mistrzowsku! Reynolds tych urodzin z pewnością nie zapomni!

Aktorka po raz kolejny udowodniła, że inteligencja i humor to jej mocne strony.

Wczoraj Ryan Reynolds obchodził swoje 41. urodziny. Blake, prywatnie żona aktora, wykorzystała tę okazję do zrobienia mężowi niezłego psikusa. Para słynie zresztą z pełnych uroku i inteligentnego humoru przytyków na Instagramie. Widać, że ich związek to nie tylko dzielenie obowiązków rodzicielskich, ale przede wszystkim dobra zabawa i... dystans.

Co takiego wymyśliła Blake? W zasadzie to wykorzystała pomysł samego Reynoldsa, który w dniu jej urodzin wrzucił na swój profil ich wspólną fotkę, ale wykardował ją tak, że połowa twarzy jubilatki była ucięta. Zdjęcie podpisał w niezwykle zabawny sposób - Happy birthday to my amazing wife.

Gwiazda Plotkary z pewnością odebrała ten nietypowy prezent z pożądanym luzem. Ale zemstę zaplanowała szczegółowo. Miała na jej opracowanie aż dwa miesiące!

Wczoraj, dokładnie w dniu urodzin ukochanego, opublikowała zdjęcie zrobione w podobnej konwencji. Jednak jej pomysł był jeszcze zabawniejszy. Zdjęcie to pamiątka ze spotkania Reynoldsa z Goslingiem, czyli... dwóch Ryanów - można się więc pomylić! ;)

Dowcip kwituje podpis - Happy Birthday, baby. W zestawieniu z tym, co przedstawia fotografia, wywołuje on salwę niepohamowanego śmiechu, bowiem tym razem to twarz jubilata jest ucięta, za to w centrum znajduje się kochany przez wszystkie kobiety na świecie, Gosling.

Trzeba w tym miejscu przyznać Lively gromkie brawa za niesamowitą inwencję i godną pozazdroszczenia... fantazję!

 

A teraz zobaczcie jej prezent same. My tymczasem życzymy aktorowi wszystkiego najlepszego!

>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Starstock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Blake rozegrała to mistrzowsku! Reynolds tych urodzin z pewnością nie zapomni!
Inne artykuły