Transseksualna modelka na okładce `Playboya`!

R-E-W-O-L-U-C-J-A.

Hef zawsze twierdził, że w sferze seksualności powinniśmy być sobą. W ostatnim czasie te słowa nabierają jakiegoś głębszego znaczenia. Tyle się dzieje. Kobiety w Hollywood zaczęły mówić o swoich traumatycznych przeżyciach związanych z nadużyciami seksualnymi. Narodził się ruch #metoo, a wraz z nim na nowo zaczęliśmy rozmawiać o wolności. Nie tylko w sferze wypowiedzi, ale także o uwolnieniu się od szufladkowania, o robieniu tego, co nam się żywnie podoba.

Wisienką na torcie zmian jakie zachodzą w kobietach na całym świecie, wydaje się być fakt, że na okładce `Playboya` pojawi się transseksualna modelka, Ines Rau. Francuzka, o której już kiedyś pisałyśmy, przez sześć lat ukrywała swoją historię przed ludźmi z branży, bojąc się odrzucenia. Udało jej się jednak pokonać owy strach i wyznać prawdę na swój temat. Teraz zaś zrobiła krok dalej, biorąc udział w sesji dla kultowego magazynu. 26-latka udzieliła również obszernego wywiadu na łamach pisma. Udało nam się znaleźć jego fragment:

Przeżyłam całe życie bez mówienia komukolwiek, że jestem osobą transgenderową. Spotykałam się z chłopakami, których zapominałam. Zawsze bałam się, że nie znajdę prawdziwej miłości i będę uznawana za osobę dziwną. Wreszcie zrozumiałam, że w życiu trzeba po prostu być sobą. 

 Coś nam mówi, że Hugh Hefner byłby z tej okładki zadowolony. W końcu, co innego jak nie totalna, nieskrępowna niczym swoboda, niezależna od płci czy koloru skóry wpisuje się w Filozofię Playboya?

 

 

 

 

 

 

COMING SOON INES RAU X PLAYBOY USA STAY TUNED

Post udostępniony przez INES RAU (@supa_ines)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Transseksualna modelka na okładce `Playboya`!
Inne artykuły