Już jest zwiastun nowego filmu z udziałem Margot Robbie!

Po porstu musimy to obejrzeć.

Margot Robbie wcieliła się w najtrudniejszą rolę w swojej dotychczasowej karierze. Zagrała w filmie `I, Tonya`, który, według pierwszych recenzji napływających z USA i Kanady, jest obrazem niezwykle dobrze oddającym wydarzenia z niedalekiej przeszłości. Robbie po przeczytaniu scenariusza nie była świadoma, że jest on oparty na prawdziwej historii. Losy bohaterki, którą zdecydowała się zagrać, wydawały jej się tak dramatyczne, że aż... wymyślone. W kogo więc wcieliła się śliczna australijska aktorka?

Scenariusz filmu `I, Tonya` opiera się na losach łyżwiarki figurowej, Tonyi Harding, która pragnęła sukcesu ponad wszystko. Dążyła do niego po trupach. Wraz z mężem zorganizowała atak na swoją największą rywalkę, Nancy Kerrigan. Więcej na temat tych dramatycznych wydarzeń przeczytacie w naszym poprzednim artykule. 

Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun obrazu z udziałem Margot. Trzeba przyznać, że śliczna Robbie do złudzenia przypomina znaną łyżwiarkę. Jesteśmy bardzo ciekawe tej produkcji i sposobu, w jaki zostały zaprezentowane fakty z życia Tonyi i Nancy. Szczególnie, że tą pierwszą trudno nazwać pozytywną bohaterką. Czy jednak Margot pokaże jej ludzką stronę, jako sportsmenki, która po prostu dążyła do wyznaczonego sobie celu i ponad wszystko kochała swoją dyscyplinę? 

W końcu, Harding nigdy nie przyznała się do zarzucanych jej czynów. Czy więc była niewinna? Być może dowiemy się tego właśnie z filmu `I, Tonya`. Niestety, data polskiej premiery nie jest jeszcze znana. Póki co więc, obejrzyjcie zwiastun!

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Już jest zwiastun nowego filmu z udziałem Margot Robbie!
Inne artykuły