Znamy datę ślubu księcia Harry`ego!

To się stanie szybciej niż myśleliśmy!

Do tej pory, gdy słyszeliśmy: książęca para, wszyscy od razu mieliśmy na myśli Williama i Kate. Jednak wszystko wskazuje na to, że już za chwilę to skojarzenie nie będzie takie jednoznaczne. Rodzicom Jerzego i Charlotte szykuje się poważna konkurencja! Młodszy z książęcych braci niebawem poślubi Meghan Markle!

Choć o ich związku szepce się w mediach od kilku miesięcy, chyba nikt nie przypuszczał, że sprawa ma aż tak poważny status. Tym bardziej, że Harry dał się nam zapamiętać jako... co tu kryć, bawidamek. Do prasy często wyciekały skandale z jego udziałem, a w każdą plotkę była zamieszana jakaś (atrakcyjna) kobieta. Książę nigdy nie ukrywał, że lubi się zabawić. Najwyraźniej jednak  taki styl życia przestał mu odpowiadać i 33-latek postanowił się wreszcie ustatkować.

Od dwóch lat spotyka się z amerykańską aktorką i modelką. Starsza od niego o trzy lata Meghan coraz częściej pojawia się na książęcym dworze. Powód? Za kilka miesięcy w nim zamieszka! I będzie dzierżyć tytuł księżniczki!

Znamy już bowiem datę ślubu księcia Harry'ego. Najprawdopodobniej uroczystość będzie miała miejsce na początku tego lata! Termin ten nie został wybrany przypadkowo. Przypomnijmy, że w połowie kwietnia na świat przyjdzie trzecie royal baby. Narzeczeni wzięli więc pod uwagę księżną Kate, która po porodzie będzie potrzebowała kilku tygodni na odpoczynek. 

 

Ciekawe czy ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle przyćmi zaślubiny Williama i Katherine. Jak myślicie?

 

 

 

 

 

 

 

fot. Starstock

 

 

 

 

 

 

 

Z.L.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Znamy datę ślubu księcia Harry`ego!
Inne artykuły