Demi Lovato wrzuciła przerażające selfie! Nikt nie wiedział, że jest aż tak chora!

Piosenkarka ma za sobą bardzo ciężkie chwile.

 

Demi Lovato (25 l.) jest bohaterką ostatniej doby. Gwiazda wrzuciła na InstaStory kolaż, który nie pozostawia złudzeń: piosenkarka była o krok od śmierci. O tym, że Lovato cierpi na zaburzenia odżywiania, wiadomo od dawna. Nikt jednak nie miał świadomości, jaką skalę osiągnął w jej przypadku ten problem. Artystka opublikowała zdjęcie z serii: przed i po. Osoba po lewej stronie ani trochę nie przypomina Demi, jaką kojarzymy - to sama skóra i kości! Widok naprawdę powoduje uścisk w gardle. Na szczęście tak niezdrowy wygląd to już przeszłość. W przeciwieństwie do samej choroby. Niestety prawie wszystkie zaburzenia o podłożu psychicznym odciskają piętno na całe życie i bardzo rzadko pacjentom udaje się z nich wyleczyć całkowicie. Lovato ma tego pełną świadomość. 

 

To bitwa, którę toczę codziennie. Myślę, że z tym zaburzeniem będę już walczyła do końca życia, ale najważniejsze, że walczę! Mam lepsze i gorsze dni, jest to jednak normalne -  mówi.

 

Co istotne, grafika, w zamierzeniu samej zainteresowanej, miała nie tyle wywołać skandal, co dać otuchę innym osobom, które zmagają się z bulimią czy anoreksją. W porównaniu przed/po najistotniejsze jest to, że nad tą chorobą da się zapanować. 

 

Recovery is possible - to główne przesłanie Demi Lovato.

 

 

Zobaczcie jak pięknie wygląda dzisiaj!

>>>

 

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/ddlovato), (www.instagram.com/heartbyheartdemi)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Demi Lovato wrzuciła przerażające selfie! Nikt nie wiedział, że jest aż tak chora!
Inne artykuły