Córka Przybylskiej skończyła 15 lat. Jarosław Bieniuk złożył jej na Instagramie niecodzienne życzenia

Czy taka obietnica powinna być złożona w mediach społecznościowych?

Wczoraj córka zmarłej trzy lata temu Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończyła 15 lat. Z tej wyjątkowej okazji, tata dziewczynki postanowił sprawić jej niespodziankę. Piłkarz wstawił na swój Instagram fotkę z wakacji, którą opatrzył metaforycznym komentarzem. Zdjęcie jest zapewne pamiątką po ich wspólnej wizycie w amerykańskim wesołym miasteczku, Cedar Point. Mało która nastolatka może pochwalić się tatą, który zabiera ją na rollercoaster. A jeszcze mniej dziewczyn ma dodatkowo tak mądrego ojca, jakim, bez wątpienia, jest Bieniuk. Jarosław nie tylko zapewnia córce niecodzienne atrakcje, ale przy okazji stara się przekazać córce ważne prawdy o życiu. Wrzucając zdjęcie z lunaparku, od razu dodał, że szaleństwo na rollercoasterze to nie tylko fajna zabawa, ale i pewna metafora. 

- Córcia, życie jest jak rollercoaster... Trzymaj się mocno, obiecuję, że będę zawsze obok. Sto lat z okazji 15. urodzin - napisał na Instagramie.

Przyznacie, że taka deklaracja, w kontekście olbrzymiej tragedii, jaka dotknęła kilka lat temu rodzinę Bieniuk, przybiera wyjątkowy charakter. 

Taki ojciec, jakim jest były piłkarz, to prawdziwy skarb. Zdaje się, że mężczyzna stara się być dla swojej córki nie tylko rodzicem (teraz nawet podwójnym), ale także przyjacielem. Ich starcia słowne na Instagramie stały się wręcz kultowe. Mają w sobie mnóstwo uroku i trudno nie wyczytać między słowami, że tatę i córkę łączy wyjątkowa więź. Pamiętacie jak Jarosław próbował dogryźć Oliwii, kiedy ta wstawiła do sieci fotkę z zastanawiająco dużymi ustami? Reakcja sportowca była bezbłędna, a fani nie mogli powstrzymać śmiechu - serdecznego, oczywiście!

 

Tymczasem życzymy Oliwii wszystkiego najlepszego!!!

 

>>>

 

 

 

 

 

 

 źródło: instagram (www.instagram.com/0liwia_bieniuk)

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: instagram (www.instagram.com/0liwia_bieniuk)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Córka Przybylskiej skończyła 15 lat. Jarosław Bieniuk złożył jej na Instagramie niecodzienne życzenia
Inne artykuły