Najbardziej żenujące teksty w `Azja Express`

Niefortunna wypowiedź Pawlickiego skłoniła nas do podsumowania innych, równie rażących tekstów, jakie do tej pory padły w obu edycjach programu.

W ostatnim odcinku `Azja Express` Antek Pawlicki popisał się wyjątkowo kiepskim stylem. Rymowanka o pierogu, a w zasadzie o Pirógu, nie była ani śmieszna, ani na miejscu. Tancerz, który nigdy nie krył swej orientacji, został przez aktora potraktowany wyjątkowo podle. Wprawdzie Michał utrzymuje, że słów Antoniego o mocno homofobicznym wydźwięku nie traktuje osobiście i że rozumie słowną zabawę, jaka zwykle towarzyszy tego typu wierszykom, to i tak uważamy wpadkę Pawlickiego za wybitnie niesmaczną. Współczujemy też Piotrowi Czaykowskiemu, który - w przeciwieństwie do swojego partnera - poczuł się urażony. Nie chce mi się tego komentować. Wszystko widać w obrazku. Brak klasy. Michał próbuje być bardziej tolerancyjny, ja pewnych zachowań tolerować nie będę. I już! - tak tancerz odniósł się w jednym z wywiadów po emisji.

Żenująca wypowiedź tak nas zirytowała, że przypomniałyśmy sobie, że w TVN-owskiej produkcji podobne teksty padały niestety dużo częściej. I nie mamy tu na myśli kultowego już: Nie mów do mnie teraz!  autorstwa Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tak, tak - nasze zestawienie dotyczy obu edycji.

Program, który zyskał w Polsce olbrzymie zainteresowanie, wystartował równo rok temu. Pierwszy sezon wygrał Michał Żurawski wraz z Ludwikiem Borkowskim. Wtedy gwiazdy i celebryci konkurowali między sobą w Wietnamie, Laosie, Kambodży i Tajlandii - teraz w Indiach i na Sri Lance.

 

Przypomnijmy sobie więc najbardziej żenujące teksty, jakie do tej pory padły z ust uczestników obu edycji `Azja Express`. Uwaga, radzimy wam od razu przygotować dłoń do wiadomego gestu... Aż trudno było nam przyznać palmę pierwszeństwa.

 

 

 

 

 

 

Kaśka i Dorota mają kota, pójdą do domu i włożą go do łona.

Antek Pawlicki i Paweł Ławrynowicz

 

 

 

 

Kaśka i Dorota robią nas w balona, bo ich cyce są jak...

Antek Pawlicki i Paweł Ławrynowicz

 

 

 

 

 

fot. azjaexpress.tvn.pl

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Najbardziej żenujące teksty w `Azja Express`
Inne artykuły