Jak w prawdziwym życiu wygląda klaun z `To`?

ALE PRZYSTOJNIAK!

W kasowym horrorze, który bije rekordy popularności, w postać przerażającego klauna Pennywise wcielił się szwedzki aktor Bill Skarsgard! Tak, brat Alexandra Skarsgarda, który niedawno otrzymał statuetkę Emmy za rolę w serialu Big Little Lies, wystąpił u boku Margot Robbie w Tarzan:Legenda, a także przez lata zyskiwał ogromną popularność za sprawą głównej roli w serialu Czysta krew. Być może nie wiedziałyście właśnie, że niesamowicie przystojny Alexander ma brata Billa. Zresztą rodzina Skarsgardów jest naprawdę duża! Bill i Alex mają jeszcze czterech braci, jedną siostrę, a także dwóch braci przyrodnich. Jedyny komentarz jaki przychodzi nam na myśl, to: CO ZA GENY!

27-letni odtwórca roli klauna to bowiem prawdziwy przystojniak. Niewiele mu brakuje do klasycznie przystojnego starszego brata. No może oprócz lat. Alex jest bowiem najstarszy, niedawno skończył 40 lat. Zapał do aktorstwa bracia odziedziczyli po ojcu, który również jest aktorem. Jak jednak udało nam się dowiedzieć, sława taty pomogła im wejść do świata filmu, ale to ciężka praca pozwoliła na osiągnięcie sukcesów. Rola w horrorze musiała być wyczerpująca. Szczególnie, że według recenzji: "ludzie wychodzili z kin, a ci, którzy wytrzymywali do końca, płakali ze strachu". Coś nam więc mówi, że Bill depcze starszemu bratu po piętach...

Już nie możemy doczekać się kolejnych wielkich ról z udziałem młodszego, ale równie przystojnego przedstawiciela rodziny Skarsgard! No spójrzcie na niego! 

 

 

 

 

fot. Multikino

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jak w prawdziwym życiu wygląda klaun z `To`?
Inne artykuły