BOSKA! poszukuje testerek nowych lokówek marki Philips!

Chcesz przetestować innowacyjną lokówkę? Zgłoś się do nas!

Szukasz najlepszego na rynku urządzenia służącego do wyczarowania na swojej głowie burzy pięknych loków? Nic dziwnego! Loki są superseksowne i uwodzicielskie. Marzy o nich chyba każda posiadaczka prostych włosów. Jak jednak znaleźć lokówkę, która rzeczywiście spełni twoje oczekiwania? Metodą prób i błędów. Po prostu. Z takimi urządzeniami jest bowiem jak ze smakiem nowych potraw - trudno się do nich przekonać w teorii, trzeba wypróbować na własnej skórze, a w tym wypadku na włosach. 

Jesteś zainteresowana? Pójdźmy więc o krok dalej, organizując konkurs z testowaniem. Szukamy aż trzech laureatek, które będą miały szansę przetestować we własnym domowym zaciszu innowacyjną lokówką marki Philips StyleCare Prestige BHB876. Jest to całkowicie nowy produkt automatyczny, który pozwala przezwyciężyć problemy związane ze stylizacją włosów w domu. Wyróżnia się innowacyjnym wzornictwem – większym wałkiem i inteligentnymi klamrami przytrzymującymi pasma, dzięki czemu pozwala wyczarować dowolne, trwałe loki jak z salonu fryzjerskiego. To jednak nie wszystko! Na czym więc jeszcze polega magia tej lokówki automatycznej? 

Przede wszystkim nowa automatyczna lokówka Philips StyleCare jest wyposażona w wałek o powierzchni zwiększonej aż o 113% w stosunku do poprzedniego modelu firmy Philips. Oznacza to, że każdorazowo jest w stanie nawinąć aż dwa razy więcej włosów, czyniąc stylizację jeszcze szybszą, prostszą i wygodniejszą.

Z kolei dzięki pionowemu uchwytowi lokówka Philips StyleCare dopasowuje się do naturalnego, miękkiego ułożenia włosów, pozwalając osiągnąć bardzo naturalne efekty. Minimalizuje to więc ryzyko źle ułożonych, odstających kosmyków. Innowacyjny system nawijania włosów SmartGuard dokładnie nawija włosy na wałek, tak, jak robią to profesjonalni styliści. Każde pasmo jest nakręcane równo i w identycznej temperaturze, by za każdym razem uzyskać idealnie efekty. Otwarta komora lokówki i innowacyjny sposób nawijania włosów uniemożliwiają ich przypadkowe wplątanie się w urządzenie. System bezpieczeństwa zatrzymuje nawijanie pasma, gdy tylko włosy układają się niewłaściwie. Stylizacja jest nie tylko prosta, ale i bezstresowa. 

Na początek wystarczy włączyć lokówkę, aby ją rozgrzać, wydzielić pasmo włosów o odpowiedniej szerokości i unieść lokówkę pionowo, przodem w kierunku do siebie. Następnie należy włożyć pasmo włosów w przestrzeń lokówki, zaczynając od frontu. Wciśnij przycisk kręcenia i trzymaj, dopóki nie skończą się sygnały dźwiękowe. Twoje włosy zostaną powoli nawinięte na wałek i skręcone. Kiedy lok będzie gotowy, usłyszysz sygnał dźwiękowy sygnalizujący, że czas zwolnić włosy z komory. Teraz możesz więc cieszyć się idealnie zakręconymi włosami już za jednym dotknięciem przycisku, także z tyłu głowy. Podczas stylizacji masz do dyspozycji 3 ustawienia zegara, 3 ustawienia temperatury i 3 ustawienia kierunku kręcenia. Poszczególnych ustawień kręcenia, temperatury oraz zegara można używać aż w 27 różnych kombinacjach, aby uzyskać bardzo zróżnicowane efekty: od lekkich fal, po drobne loczki. Co ważne, inteligentna technologia pozwala na tworzenie pięknych i trwałych loków w bezpiecznej dla włosów temperaturze. Dodatkowo dzięki innowacyjnej konstrukcji powłoka zewnętrzna nowej lokówki automatycznej Philips jest w pełni odporna na wysokie temperatury, więc nie ma ryzyka oparzenia skóry głowy lub dłoni.

Zainteresowana? Na pewno! Czas więc przejść do samego konkursu. Aby zostać testerką, musisz wykonać jedno proste zadanie:

Jakie loki podobają ci się najbardziej i dlaczego - beach weaves, luźne sploty czy burza małych loczków? A może preferujesz jeszcze coś innego? Odpowiedz też, dlaczego to właśnie Ty chciałabyś wygrać lokówkę automatyczną Philips StyleCare? Odpowiedź wyślij na adres: redakcja@boska.pl. W temacie maila wpisz: KONKURS - PHILIPS. Na odpowiedzi czekamy do 5 listopada 2017, do 23:59. 

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: BOSKA! poszukuje testerek nowych lokówek marki Philips!
Inne artykuły