Ostre starcie Chodakowskiej i Wellman!

Trenerka do dziennikarki: `Czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie i jakiejś szczególnej wybitności?`

 

 

 

 

- Co jest w tobie najbardziej kobiece? - zapytała kiedyś Dorotę Wellman Paulina Młynarska.

- To, co mam w głowie. Bo resztę, patrząc na różne >>egzemplarze<<, da się dorobić. Ale rozumu się nie da dorobić.

 

Tego podejścia nie rozumie czołowa polska trenerka, Ewa Chodakowska. Między paniami wybuchła na tym tle zażarta medialna dyskusja. Dziennikarka w jednym z ostatnich wywiadów (Wysokie Obcasy) wyraziła obawę o to czy modelki, pokazujące swoje ciała, mają cokolwiek w głowie. Może tam jest tak pusto, że dudni jak w cembrowanej studni? - puściła w eter, i nie minęła sekunda, a w sieci zawrzało. Do słów natychmiast odniosła się Chodakowska, publikując na swoim Facebooku rodzaj odezwy. Poczuła się urażona dosadną wypowiedzią dziennikarki, bo sama często wrzuca zdjęcia ukazujące wyćwiczoną pupę. Nie widzi w tym jednak nic złego, gdyż w ten sposób zmotywowała tysiące Polek, a grono jej wyznawczyń stale rośnie.

 

Czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie? Jakiejś szczególnej wybitności? Najczęściej jest oznaką choroby lub lenistwa.. często też oznaką ignorancji.. "Lubię siebie w rozmiarze XXL?"
Super! Tylko co na to zdrowie! Otłuszczone organy wewnętrzne? Serducho walące z ciężarem kilofa przy wejściu na czwarte piętro? Zawał za zakrętem... Nie widzę nic złego w pokazywaniu przezwyciężania swoich słabości.. efektów sumiennej i ciężkiej pracy.. ciało jest tutaj wizytówką Waszej - tu zwróciła sie do swoich fanek - silnej woli!  Nie dawajcie się obrażać ludziom - tu zapewne wycieczka do Wellman - , którym daleko do zdrowego przykładu.. Czuję się odpowiedzialna, za te wszystkie "dupy w opiętych leginsach", za te bezwstydnie płaskie brzuchy, za te dumnie podniesione głowy.. za poprawę jakości życia.. Jestem z Was szalenie dumna!!!

 

Ale na dziennikarce ta wypowiedź raczej nie zrobiła wrażenia. To, jaki ma stosunek do własnego wyglądu, niejednokrotnie wyraziła w licznych wywiadach.

 

- Mam dużo w głowie. W związku z tym nie bardzo mnie przejmuje to, że mam tutaj - dotyka swojego brzucha - trochę więcej. Mam dużo ważnych rzeczy do zrobienia i nie będę się takimi gównami zajmować. Jak to czy mam rozmiar 42 czy 38. Naprawdę uważam to za mało istotne. Kobiety są różne - kwadratowe i podłużne. Nie powinny przejmować się tym, że nie wyglądają jak Anja Rubik.

-Pani naprawdę nigdy się tym nie przejmowała? (Natalia Hołownia)

-Nie.

-Zero kompleksów?

-Zero. (...) Jestem obok Wojciecha Manna najgrubszym prezenterem. No i co z tego? Mam centralnie w poważaniu to, że dla kogoś raz przypominam świnię, a raz baleron.

 

 

-Jakie pułapki czyhają na młodych ludzi w showbiznesie? (Łukasz Jakóbiak)

-Samouwielbienie.

 

 

 

 

 

A co do stanu zdrowia, to Dorota Wellman regularnie się bada.

 

 

 

 

 

 

fot. KAPiF/Instagram (www.instagram.com/chodakowskaewa)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Ostre starcie Chodakowskiej i Wellman!
Inne artykuły