5 rzeczy, które najbardziej opłaca się kupić na - 55-procentowej promocji w Rossmannie

Dziś ruszyła największa obniżka w roku! Wiele produktów kupimy za mniej niż połowę regularnej ceny.

Na ten dzień czekały wszystkie miłośniczki makijażu i kosmetyków w ogóle. 10. października rusza największa w roku obniżka cen w Rossmannie. Co więcej, tak tanio, jak w tym roku, nie było jeszcze nigdy. Do tej pory, w analogicznym sezonie (promocja odbywa się cyklicznie co roku), można było upolować swoje ulubione produkty, płacąc za nie  51% regularnej wartości. Teraz klientki ucieszą się jeszcze bardziej i jeszcze więcej skorzystają. Po raz pierwszy bowiem, zniżka wynosi aż 55%, co oznacza, że wiele hitów będzie dostępnych za 45% normalnej ceny. Kobiety szybko liczą, jeśli w grę wchodzą kosmetyki, i wynik jest prosty. Wyobrażacie sobie, że wystarczy mieć w portfelu 5 złotych, by stać się posiadaczką ukochanej mascary? Do 19. października wcale nie będziecie o tym marzyć, ale trzeba się spieszyć, bo produkty znikają z półek w tempie błyskawicznym. Także tych wirtualnych półek, bowiem akcja obejmuje też sklep internetowy.

 

 

Ale uwaga, oferta -55% nie dotyczy każdego pojedynczego produktu, i będzie można z niej skorzystać w najbliższych dniach tylko jeden raz. Jest ona skierowana tylko do Klubowiczek. W koszyku muszą też się znaleźć minimum 3 kosmetyki do makijażu. Pozostałe osoby mogą zrobić zakupy ze zniżką -49%.

 

Taka okazja zdarza się raz w roku, więc łatwo stracić głowę. Prygotowałyśmy dla was małą pomoc. Zobaczcie co najbardziej opłaca się teraz kupić w Rossmannie.

>>>

 

 

 

 

 

 

fot. mat. pras.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 5 rzeczy, które najbardziej opłaca się kupić na - 55-procentowej promocji w Rossmannie
Inne artykuły