Bella Hadid kończy dziś 21 lat. To, co zamieściła na swoim Instagramie Gigi, rozczuliło wszystkich!

Taka siostra to prawdziwy skarb!

Wszystkiego najlepszego, Bella! Młodsza z sióstr Hadid kończy dziś 21 lat. Modelka dostała z tej okazji jeden z najpiękniejszych prezentów, jakie można sobie wyobrazić. Bo najwspanialsze dary to te niematerialne. Gigi, starsza od jubilatki o rok, wstawiła na swój Instragram urocze fotki sprzed lat. Najprawdopodobniej zdjęcia zostały zrobione jeszcze w szpitalu, podczas pierwszego spotkania dziewczyn. Kto by wtedy pomyślał,  że to początek wielkiej przyjaźni?! Obie siostry są topmodelkami, ale nie ma między nimi cienia rywalizacji. Jest za to bezwarunkowa miłość.

Nie ma takich słów, które wyraziłyby jak bardzo cię kocham. Dobrze wiesz, że od pierwszego dnia próbowałam cię ustrzec przed złem tego świata, a teraz, po 21 latach, to ty jesteś dla mnie inspiracją - tak wielką, że nie masz nawet pojęcia. Jestem z ciebie bardzo dumna! Jesteś kochana i wspaniała! Jesteś wrażliwa i dla wielu ludzi jesteś wzorem! Już się  nie mogę doczekać dzisiejszego świętowania! 100 lat, kocham cię! - tak podpisała jedno ze zdjęć Gigi.

Pod innym z kolei dodała, żartując, że domyśla się dlaczego ulubionym kolorem Belli jest czerwony - podczas pierwszego spotkania sióstr, Gigi była ubrana właśnie w czerwoną bluzkę, tego samego koloru miała też gumki do włosów, uczesane w słodkie kucyki na czubku głowy.

 

Mało kto może się pochwalić takim rodzeństwem. To piękny gest!

Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego, Bella! Zobaczcie resztę zdjęć. Ale najpierw przygotujcie sobie chusteczki ;)

>>>

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/gigihadid)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Bella Hadid kończy dziś 21 lat. To, co zamieściła na swoim Instagramie Gigi, rozczuliło wszystkich!
Inne artykuły