Relacja z premiery kolekcji Levi's ® Line 8 w TFH

14 września w warszawskim sklepie TFH Koncept przy ulicy Szpitalnej 8, po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana została kolekcja LINE 8 marki Levi’s®.

Wieczór rozpoczął się o godzinie 20:00 w concept storze TFH. To jedyne w Polsce miejsce, gdzie na 150 mkw łączą się moda, design i sztuka oraz w którym można znaleźć produkty niezależnych projektantów, zagraniczne magazyny czy dodatki do domu. Unikalny koncept idealnie pasował do kolekcji Levi’s ® Line 8, która nawiązując do obowiązujących w tym sezonie trendów, na nowo interpretuje klasyczny styl marki, co potwierdziły tłumy gości, którzy przyszli na żywo zobaczyć najnowszą odsłonę kolekcji.

Na imprezie nie zabrakło przedstawicieli mediów i stylistów – sneakerheadowego magazynu Newonce z Mihem Michalskim, KMAG’a, JOY’a czy WP Gwiazdy. Kolekcję LINE 8 na żywo zobaczyli też blogerzy i influencerzy tacy jak Pani Ekscelencja, Kriskej, Gaaabrielyan, Radek Pestka czy Romek Gerald. 
Wyjątkowym elementem imprezy był powstający na żywo projekt na ścianie malowany przez awangardową artystkę i tatuatorkę  - Anginę, która w nietuzinkowy sposób połączyła ubrania z kolekcji oraz swoje prace.
 
 
O muzykę na imprezie zadbał skład DJ-ski Princess Rap, który przez cały wieczór wprowadzał w pozytywny nastrój. Dziewczyny ubrane były w produkty z kolekcji dostępne w concept storze. Dodatkowym akcentem byli też modele, którzy prezentowali Line 8 w witrynach sklepu.
 
 
 
Line 8 Collection jest nowoczesnym podejściem do klasycznego i ikonicznego stylu Levi's, zakorzenionego w historii marki. Łączy w sobie proste, lecz śmiałe akcenty z zaskakującymi detalami. Tej jesieni Levi's Line 8 proponuje mix nostalgicznego, streetwear'owego stylu ze współczesnymi sylwetkami w basicowych, retro kolorach. W tym sezonie sportowe wpływy przenikać się będą z stylem geek-chic! 
 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Relacja z premiery kolekcji Levi's ® Line 8 w TFH
Inne artykuły