Już jest zwiastun nowego filmu Woody`ego Allena, a w nim...

Jedna z naszych ulubionych aktorek. Czy zasłuży na Oscara?

Lata 50. na Coney Island, Ginny jest znudzoną życiem żoną operatora karuzeli, która budzi się z letargu dzięki uczuciu do młodego i przystojnego plażowego ratownika. Gdy jednak niespodziewanie do ich domu przybywa córka męża, o której jak dotąd oboje nie mieli pojęcia, jej codzienność zupełnie się zmienia. Szczególnie, że młodziutkiej dziewczynie do gustu również przypada ratownik... 

Brzmi ciekawie, prawda? Właśnie Amazon Studios wypuściło w obieg oficjalny zwiastun Wonder Wheel, dramatu filmowego, będącego najnowszą produkcją Woody`ego Allena, który zajął się scenariuszem i reżyserią. Premiera obrazu zaplanowana jest na 1 grudnia tego roku, co oznacza, że na pewno będzie brana pod uwagę podczas wyboru nominacji do nagród Akademii Filmowej. Szczególnie że w filmie główną rolę gra sama Kate Winslet. Zagrali również: Justin Timberlake i Juno Temple. Czy Winslet zdobędzie Oscara za rolę w allenowskiej produkcji? Zobaczymy!

Co ciekawe, Woody i Kate mieli pracować ze sobą blisko 12 lat temu na planie Wszystko gra. Do współpracy jednak nie doszło ze względu na prywatne zawirowania w życiu aktorki. Tym razem jednak się udało. Na efekty, czyli polską premierę, będziemy musieli jednak pewnie poczekać do nowego roku.

Jesteśmy bardzo ciekawe roli Kate. Czy będzie to kreacja na miarę Oscara? Po obejrzeniu zwiastuna nasze oczekiwania wzrastają!

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Już jest zwiastun nowego filmu Woody`ego Allena, a w nim...
Inne artykuły