Ramsay Bolton i... Dorociński?!

O co chodzi w tym zdjęciu??

Co wspólnego mają Marcin Dorociński, nasz ulubiony polski aktor i Ramsay Bolton, a właściwie Iwan Rheon, czyli aktor znany z `Gry o Tron`? Otóż, obaj panowie zagrali w tym samym filmie! Brytyjska produkcja `Hurricane` opowiadająca o Bitwie o Anglię zaangażowała do współpracy wielu polskich aktorów, jako że w bitwie tak znaczącą rolę odegrał polski Dywizjon 303. U boku Dorocińskiego zaś zagrał właśnie Iwan, co zaowocowało falą komentarzy zarówno ze strony fanów Marcina, jak i `Gry o Tron`. W produkcji HBO postać grana przez Rheona już nie żyje, nic więc dziwnego, że aktor angażuje się w kolejne produkcje. W serialu pokazał ogromny talent, grając psychopatycznego sadystę, skoncentrowanego na dojściu do władzy po trupach. Dosłownie. Fani piszą więc Dorocińskiemu żartobliwie w komentarzach: "Panie Marcinie, niech Pan lepiej uważa na tego po lewej."

Co ciekawe, w `Hurricane` zagra także syn Mela Gibsona, Milo. Dorociński w obrazie wcieli się w postać Witolda Urbanowicza -  generała brygady, pilota Polskich Sił Powietrznych, dowódcę znamiennego Dywizjonu 303. Urbanowicz był nie tylko prawdziwym asem myśliwskim, mistrzem pilotażu, ale także pamiętnikarzem (wydał kilka książek poświęconych wspomnieniom wojennym), co zapewno stanowiło kanwę scenariusza. 

No cóż, teraz pozostaje nam czekać na oficjalny zwiastun i, oczywiście, premierę. To obraz obowiązkowy dla każdego Polaka! Choć jesteśmy pewne, że miłośnicy `Gry o Tron` także chętnie go obejrzą... 

 

 

 

#hurricane #filming #now #303squadron #cobra #iwanrheon #dywizjon303 #witoldurbanowicz

Post udostępniony przez Marcin Dorociński (@marcindorocinski)

 

 

 

#hurricane #krystofhadek #genialnyczeskiaktor #shooting #squadron303 #dywizjon303 #witoldurbanowicz #raf

Post udostępniony przez Marcin Dorociński (@marcindorocinski)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Ramsay Bolton i... Dorociński?!
Inne artykuły