Ten T-shirt zrobił prawdziwą furorę podczas pokazu Louis Vuitton!

Torebki za kilkadziesiąt tysięcy nie były największym hitem. Prawdziwe emocje wzbudziła koszulka z logo popularnego serialu.

Czyżby Nicolas Ghesquière był miłośnikiem serialowych produkcji Netfliksa? Na to wygląda, bowiem jedna z modelek podczas ostatniego pokazu w ramach Paryskiego Tygodnia Mody na wybiegu pojawiła się w koszulce z logo serialu Stranger Things, a właściwie także ze zdjęciem najmłodszej części obsady. Jedenastka, Mike, Dustin, Lucas i Will powracają na ekrany już w Halloween w drugim sezonie produkcji, która okazała się być ogromnym sukcesem Netflksa. Nic więc dziwnego, że znane marki czerpią z tych dokonań. W końcu, seriale już od dawna stanowią ważną część populktury, a ta z kolei jest inspiracją do tworzenia i projektowania.

Sama koszulka, którą zaprezentował Nicolas została uszyta w stylu vintage - jest luźna, a kolor nieco sprany, co nadaje fajny klimat w stylu grunge`owych lat 90. Co ciekawe, na zdjęciu brakuje odtwórczyni roli Jedenastki, Millie Bobby Brown, co nie umknęło uwadze fanów. Szybko pojawiły się spekulacje, że wybór takiego nadruku wiąże się z tym, co wydarzło się na zakończenie pierwszego sezonu, kiedy to dziewczynka zniknęła w równoległej, przerażającej rzeczywistości. 

O swojej kolaboracji ze Stranger Things Ghesquière wspominał na Instagramie już we wrześniu 2016. Widać, sławny projektant także nie może doczekać się kontynuacji losów bohaterów!

Zobaczcie sławną koszulkę na kolejnej podstronie!

 

 

Które z naszych ulubionych seriali już nie powrócą, a które... doczekają się kolejnego sezonu?

 

 

 

 

żródło: http://www.themalaymailonline.com/features/article/do-you-want-louis-vuittons-stranger-things-t-shirt-but-of-course#hu9wer3MztAWtbke.99

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Ten T-shirt zrobił prawdziwą furorę podczas pokazu Louis Vuitton!
Inne artykuły