Jon Snow się żeni!

Po miesiącach spekulacji prawda wyszła na jaw. I to w dość zaskakujący sposób.

Odtwórca roli Jona Snowa, Kit Harington od blisko 2012 roku spotyka się ze swoją koleżanką z planu, Rose Leslie, która w serialu wcieliła się w Ygritte. I mimo że jej bohaterka zginęła na koniec piątego sezonu, wątek jest wciąż świeży dla największych fanów serialu - między aktorami wyczuwana była bowiem prawdziwa chemia. Jak się okazało, udało im się tak doskonale odegrać sceny swojego romansu, ponieważ w rzeczywistości też łączy ich uczucie. 

Na czerwonym dywanie para pojawiła się wspólnie dopiero w 2016 roku, choć plotki o ich związku krążyły od bardzo dawna. A od wielu miesięcy mówiło się o rzekomych zaręczynach. Ani Kit, ani Rose nie potwierdzili jednak tych doniesień, ani nie zaprzeczyli. Prawda wyszła jednak na jaw i to w dość zaskakujący sposób.

W londyńskim The Times wczoraj pojawiło się bowiem oficjalne oświadczenie: 

Pan K.C. Harington i Panna R.E. Leslie. Ogłaszamy zaręczyny pomiędzy Kitem, młodszym synem Davida i Deborah`y Harington z Worcestershire, a Rose, średnim dzieckiem, córką Sebastiana i Candy Leslie z Aberdeenshire. 

Tym samym, nie ma już wątpliwości, że odtwórcy ról Jona i Ygritte już niedługo staną na ślubnym kobiercu! Gratulujemy z całego serca! To będzie zapewne epickie wesele!

 

fot. https://www.instagram.com/gameofthronesnotofficial/

 

 

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jon Snow się żeni!
Inne artykuły