Wczorajszy pokaz Jemioła: Wszyscy komentują kreację Frąckowiak, a nikt nie dostrzegł TEGO!

strona 1 z 10

I co wy na to?

Wczoraj wieczorem odbyły się dwa wielkie pokazy mody. W Paryżu - Diora, w Warszawie - jednego z naszych największych projektantów, Łukasza Jemioła. Głównym motywem kolekcji jest wzór panterkowy, i właśnie ten akcent, na znak uznania dla artysty, kilka gwiazd uwzględniło w swoich kreacjach. Tak zrobiła między innymi Magdalena Frąckowiak, która zaprezentowała bezprecedensowo śmiały look. Czarną bieliznę postanowiła `zakryć` prześwitującą halką z siateczki. Na to zarzuciła jedynie rozpięty - dodajmy -  płaszcz, który podkreślił drapieżność i charater  z tzw. `pazurem`.

O zwierzęcy motyw zadbały także inne gwiazdy - m.in. największa przyjaciółka Jemioła - Hanna Lis. Dziennikarka i celebrytka cętkowany kardigan połączyła z oryginalnymi kozakami i kabaretkami. Tym samym po raz kolejny udowodniła, że natura obdarzyła ją idealną sylwetką.

Kto jeszcze pozował na ściance? Stali bywalcy - Małgorzata Socha, Renata Kaczoruk, Zosia Ślotała, Agnieszka Włodarczyk, Patrycja Kazadi,  Monika Olejnik, Sandra Kubicka, Aleksandra Żebrowska, Beata Sadowska, Julia Kamińska, Tomasz Ciachorowski, Filip Bobek, Karolina Szostak i wiele, wiele innych.

A co takiego tak bardzo nas zaintrygowało? Dwie celebrytki, które na ten wieczór wybrały taką samą stylizację co... sam projektant! O kim mowa? Zaraz się przekonacie!

>>>

 

 

 

 

 

 

 

fot. KAPiF

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Wczorajszy pokaz Jemioła: Wszyscy komentują kreację Frąckowiak, a nikt nie dostrzegł TEGO!
Inne artykuły