Co Kris Jenner powiedziała na temat rzekomej ciąży Kylie?

Matka wie najlepiej.

O ciąży Kylie Jenner mówi się wciąż od zeszłego tygodnia. Temat pewnie by ucichł, gdyby nie fakt, że w piątek newsa potwierdziła stacja TMZ, uważana za dość wiarygodne źródło. Nic więc dziwnego, że inne media prześcigają się w zdobywaniu coraz to nowszych, rewolucyjnych informacji na ten temat. O słowa komentarza pytają przede wszystkim członków rodziny celebrytki. Wypowiedziała się choćby Caitlyn Jenner. Z jej słów wynika, że Jenner rzeczywiście jest w ciąży. Pozostało zapytać więc jeszcze Kris Jenner. Prawda nie wyszła na jaw nawet podczas jubileuszowego odcinka Z kamerą u Kardashianów. 

Dziennikarz, Ryan Seacrest, postanowił zwrócić się do matki Kylie, wysyłając jej sms-a ze studia programu śniadaniowego, kręconego na żywo. O dziwo, Jenner udzieliła mu odpowiedzi, która jednak za wiele nie wnosi. Mianowicie, Kris napisała, że Kylie póki co niczego nie potwierdza. Należy jednak zwrócić uwagę, że Ryan, przyjaciel rodziny Kardashianów, dość nerwowa zareagował na wiadomość. Być może było w niej coś jeszcze? A może Kris zdenerowała się, że zapytał ją wprost podczas odcinka na żywo?

Tak czy inaczej, fakt, że najsławniejsza rodzina na świecie, jak i sama zainteresowana, wciąż definitywnie nie zaprzeczają plotkom, budzi pewne podjerzenia...

Zobaczcie reakcję Ryana na wiadomość od Kris, klikając w następną podstronę! Też widzicie zdenerwowanie?

 

https://www.instagram.com/kyliejenner/

 

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Co Kris Jenner powiedziała na temat rzekomej ciąży Kylie?
Inne artykuły