Jak naprawdę wyglądał ślub Małgosi Rozenek i Radka Majdana?

Piękna Małgorzata udostępniła kilka zdjęć z okazji pierwszej rocznicy.

Perfekcyjna Pani Domu udostępniła na Instagramie kilka zdjęć z wesela, których na pewno nigdy wcześniej nie widziałyście. Domyślałyśmy się, że sama ceremonia, jak i aranżacja wesela na pewno robiły niesamowite wrażenie. I nie pomyliłyśmy się. Kilka zdjęć wystarczyło, aby poczuć ten wyjątkowy klimat.

Małgosia i Radosław postawili na elegancję z elementami boho. Królowały świeże kwiaty, fikuśne namioty, świecące inicjały przyszłych małżonków na tle żywopłotu, ale także piękna zastawa, biel, jak i cudowne, bogate zdobione żyrandole. Słowem - atmosfera bajeczna, o której marzy każda panna młoda. Małgosia znana jest zresztą z wysmakowanego stylu, nic więc dziwnego, że ślub z ukochanym był tak wyjątkowy. Sama Rozenek skomentowała swoje zdjęcia tak:

Piękniejszego ślubu nie mogłam siebie wymarzyć. Jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że ten dzień był wyjątkowy.

Od ślubu Małgosia i Radosław są nierozłączni. Razem wzięli udział w programie Azja Express czy też pozowali do słynnej już sesji w magazynie Viva!. Gratulujemy im z całego serca pierwszej rocznicy! I życzymy wszystkiego najlepszego na dalszej drodze wspólnego życia!

 

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

 

Rocznica️#anniversary #love ️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jak naprawdę wyglądał ślub Małgosi Rozenek i Radka Majdana?
Inne artykuły