Gigi Hadid po raz kolejny w kampanii kultowego modelu butów marki Reebok!

Reebok Classic powraca z nową odsłoną kultowego modelu Club C. Jego damska wersja ponownie wspierana jest przez ambasadorkę marki - Gigi Hadid.

Legendarny model Club C po raz kolejny zaskakuje nową odsłoną - Club C 85 Leather - bo o nim mowa, to idealne połączenie nowoczesności z klasyką.

Kultowa wersja modelu wzbogacona została o nowe opcje kolorystyczne, w tym dwie główne w metalicznych kolorach – Club C 85 Melted Metal.

 

Metaliczne kolory nowego Club C 85 nadają butom indywidualnego charakteru. W tym przypadku sportowy styl tych kultowych sneakersów połączony zostaje z najmodniejszymi, kobiecymi kolorami. Cholewka buta wykonana jest z metalicznej, miękkiej skóry. Logo Reebok Classic umiejscowione w centralnej części buta podkreśla ponadczasowy styl tego modelu. Dzięki połączeniu amortyzującej podeszwy środkowej i gumowej podeszwy zewnętrznej model Club C 85 Leather pozwala zdobywać miasto wygodnie i z klasą. Gigi Hadid wielokrotnie podkreśla, że uwielbia miejski styl, czyli połączenie wygody z nowoczesnym wyglądem – w ten opis zdecydowanie wpisuje się nowy model Club C.

 

Club C 85 Leather dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, granatowej i w dwóch odcieniach złotego.

 

Buty dostępne będą na stronie www.reebok.pl.

 

 

Więcej o Reebok

 

Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent i dystrybutor obuwia, odzieży i sprzętu sportowego fitness. Ta globalna marka jest pionierem na rynku sportowym i posiada bogatą historię w bieganiu, treningach i fitnessie. Reebok, poprzez rozwijanie produktów, technologii oraz programów treningowych, pomaga konsumentom wykorzystać ich sportowy potencjał oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Marka jest ze swoimi konsumentami gdziekolwiek są i w jakikolwiek sposób dbają o formę – bez względu na to, czy trenują bieganie, taniec, jogę czy aerobik. Reebok Classic wykorzystuje natomiast dziedzictwo biznesowe marki i reprezentuje ją na rynku łączącym tematykę sportowo-lifestyle’ową. Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Adidas, firma działa w ramach różnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports LicensedDivision. Reebok posiada również ekskluzywną kolekcję dedykowaną CrossFit i Reebok CrossFit Games oraz jest sponsorem tytularnym Reebok Spartan Race. Zapewnia również sportowe ubrania na potrzeby treningów LesMills.

 

Więcej o marce Reebok na stronach:

www.facebook.com/ReebokClassicPoland

www.instagram.com/reebokclassicpolska

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Gigi Hadid po raz kolejny w kampanii kultowego modelu butów marki Reebok!
Inne artykuły