Taylor Swift w... 'Grze o Tron'?!

O co tu chodzi??

Dwa tematy królują teraz w Internecie - finałowy odcinek Gry o Tron i i nowy teledysk Taylor Swift. Uwierzcie nam, sprawdziłyśmy. Zresztą wystarczy przejrzeć tablicę z newsami na swoim Facebooku, aby tego dowieść. 

Jakimś cudem teledysk amerykańskiej wokalistki do piosenki Look What You Made Me Do obejrzały już 73 miliony widzów, co chyba stanowi jakiś rekord. Jeśli zaś chodzi o Grę o Tron, ostatni epizod siódmej serii The Dragon and the Wolf zgromadził przed ekranami największą publikę w historii serialu. Nic więc dziwnego, że zarówno ulubiona wokalistka Ameryki, jak i seksowna pupa Kita Haringtona (nie dało się chyba przejść obojętnie nad pełną seksapilu sceną z udziałem Jona i Dany, na którą zagorzali miłośnicy GoT czekali od bardzo, bardzo dawna ) zaczynają niemalże wyskakiwać nam z lodówki. To była więc tylko kwestia czasu, aż ktoś połączy ze sobą obie te trendujące rzeczy.

Padło na użytkownika Twittera - Jessiego McLarena, który zabawił się w montażystę, czerpiąc z ostatniego odcinka Gry... i teledysku Swift. W scenie, w której ekipa Snowa i Dany staje przed groźnym obliczem Cersai, zamiast Białego Wędrowca pojawiają się... urywki z nieco dziwacznego teledysku Taylor Swift. Trzeba przyznać, że Jess zrobił to naprawdę dobrze - odpowiednio dobrał muzykę, dialog i poszczególne fragmenty. Wyszło nieco zabawnie, ale też strasznie! W końcu, to wciąż Gra o Tron. 

Obejrzyjcie efekt na kolejnej podstronie! Znajdziecie tam także oryginalny teledysk Taylor! Enjoy! 

Najpopularniejsze teorie na temat tego, co zobaczymy w ósmym sezonie `Gry o Tron`!

 

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Taylor Swift w... 'Grze o Tron'?!
Inne artykuły