Najpopularniejsze teorie na temat tego, co zobaczymy w ósmym sezonie `Gry o Tron`!

Siódmy sezon już za nami. Na kolejny będziemy podobno musieli poczekać aż do 2019 roku. I nie, nie jest to jedna z teorii, tylko smutny fakt.

TEKST ZAWIERA SPOILERY. JEŚLI JESZCZE (JAKIMŚ CUDEM) NIE OGLĄDALIŚCIE FINAŁOWEGO ODCINKA SIÓDMEJ SERII, NIE CZYTAJCIE DALEJ. LUB CZYTAJCIE, ALE WTEDY OGLĄDANIE ZAPEWNE NIE PRZYSPORZY WAM AŻ TAKICH EMOCJI. 

 

Siódmy sezon zakończył się ostatecznym potwierdzeniem tożsamości Jona Snowa. A właściwie Aegona Targaryena. Tego jednak wszyscy domyślaliśmy się właściwie już od końca szóstej serii. Dopiero teraz jednak, podczas rozmowy Sama z Branem, wyszło na jaw, że rebelia Roberta zbudowana była na wielkim kłamstwie, bowiem Rhaegar Targaryen wcale nie porwał Lyanny Stark. Smoczy Książę kochał siostrę Neda Starka. Para wzięła nawet ślub. Informację tę udało się wyczytać Tarly`emu w zbiorze książek w cytadeli, a później przekazać ją Branowi, który, wykorzystując swoje moce, wrócił do tego momentu w przyszłości. Wniosek jest jeden - to Jon powinien objąć Żelazny Tron, gdyż ma do niego największe prawo. Co ciekawe, wszystkie te dotąd skrywane sekrety były przedstawione przez Brana, w chwili gdy Jon i Daenerys dali wreszcie upust swoim skrywanym emocjom, zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego, że są ze sobą spokrewnieni. 

Na samym końcu odcinka Bran miał jednak jeszcze jedną wizję. Przeniósł się w okolice muru, do którego właśnie dotarli Inni. Do tej pory to właśnie mur pozwalał Nocnej Straży na ochronę. To, co działo się później, przejdzie do historii. Zabity i przemieniony przez Nocnego Króla smok Daenerys, Viserio, zionąc czymś, co według internautów było połączeniem lodu i ognia, z niszczycielską siłą zburzył jedyną obronną ścianę oddzielającą Północ od armii zombie. 

 

Co działo się potem? Rzecz jasna, zgrzytanie zębów prawdopodobnie wszystkich, którzy zasiedli przed ekranami. Po tej scenie pojawiły się bowiem napisy końcowe, co oznacza, że Wielką Wojnę zobaczymy dopiero w kolejnej serii, która premierę może mieć nawet w... 2019 roku. 

W oczekiwaniu i jeszcze na kanwie emocji, które towarzyszyły nam podczas oglądanie tego sezonu, prezentujemy najpopularniejsze teorie na temat tego, co wydarzy się w ósmej, i ostatniej serii `Gry o Tron`. 

Te fakty związane z `Grą o Tron` są znane TYLKO największym fanom!

 

 

 

 https://www.instagram.com/gameofthronesnotofficial/

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Najpopularniejsze teorie na temat tego, co zobaczymy w ósmym sezonie `Gry o Tron`!
Inne artykuły