Już jest! Pełna lista modelek, które wezmą udział w pokazie Victoria`s Secret!

Jest kilka interesujących nowych twarzy.

Coroczny pokaz bielizny Victoria`s Secret to nie lada wydarzenie. Najpiękniejsze kobiety ćwiczą miesiącami, aby w pewien grudniowy wieczór przejść wspólnie po kolorowym wybiegu. Są piękne i pewne siebie. Nic więc dziwnego, że bielizna, którą prezentują, robi tak ogromne wrażenie. Każda modelka pragnie choć raz wziąć udział w wielkim show - niektóre z nich, jak choćby Adriana Lima, robią to regularnie od 17 lat! Prócz klasycznych piękności, które tak bardzo kojarzą nam się z VS, co roku pojawiają się także nowe twarze.

Co ciekawe, w tym roku po raz pierwszy na wybiegu zobaczymy rudowłosą piękność. Jest to Alexina Graham! Po raz drugi wystąpią także słodka Grace Elizabeth i nieco mroczna, acz seksowna Georgia Fowler. Do grona Aniołków wraca Candice Swanepoel, która musiała zrezygnować z zeszłorocznego show ze względu na ciążę. Oczywiście, w pokazie zobaczymy również Lily, Alessandrę, Elsę i Josephine! 

Zresztą, koniec paplaniny, zajrzyjcie do naszje galerii, w której umieściłyśmy zdjęcia 15. kobiet, na których występ czekamy najbardziej! <3

 

1. Adriana Lima

 

 

https://www.instagram.com/adrianalima/

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Już jest! Pełna lista modelek, które wezmą udział w pokazie Victoria`s Secret!
Inne artykuły