Pierwsze przesłuchania aktorów do `Gry o Tron`!

Zdradzamy również, dlaczego Kit Harington poszedł na przesłuchanie z podbitym okiem.

Podczas jednej z edycji Comic-Con, która odbywa się w San Diego, twórcy najbardziej kultowego serialu pokazali swoim fanom coś naprawdę niesamowitego! Zaprezentowano archiwalne nagrania z przesłuchań odtwórców głównych ról! Dziś, aktorzy ci są naprawdę popularni - produkacja zyskała bowiem ogromną popularność. Zreszta nie bez powodu - to serial o wartkiej fabule, pełen zawiłych wątków i świetnej gry aktorskiej. To, rzecz jasna, nasza prywatna opinia, ale wiemy, że wiele Czytelniczek się z nami zgodzi.

Wracając zaś do samych nagrań... Musicie zobaczyć młodziutkie Maisie Williams i Sophie Turner, które w serialu wcielają się w role Aryi i Sansy. Biorąc udział w przesłuchaniu, na pewno nie zdawały sobie sprawy, jak wielka popularność je czeka. To samo zresztą tyczy się Dany, a właściwie ślicznej Emilii Clark. W zaprezentowanych przez twórców przełuchaniach występują także aktorzy wcielający się w role: Ygritte, Oberyna, Margaery, Melisandre i Khala Drogo! 

 

 Koniecznie obejrzyjcie to wideo! Polecamy również krótki film z udziałem Kita Haringtona, w którym aktor opowiada, dlaczego na przesłuchanie do roli Jona przyszedł... z podbitym okiem! Znajdziecie je na kolejnej stronie >>>>

 

Te fakty związane z `Grą o Tron` są znane TYLKO największym fanom!

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Pierwsze przesłuchania aktorów do `Gry o Tron`!
Inne artykuły