Które z naszych ulubionych seriali już nie powrócą, a które... doczekają się kolejnego sezonu?

Co wolicie najpierw - złe czy dobre informacje?

Zacznę od tych złych. Jak w życiu. To, co dobre pozostanie na koniec, aby nieco złagodzić żal. Serialowe maniaczki, jesteście gotowe?

W moim zestawieniu postanowiłam się nie ograniczać, a zatem znajdziecie tutaj zarówno produkcje HBO, jak i Netfliksa. 

 

1. Girlboss

Serial opowiadający historię Sophii Amoruso, założycielki Nasty Gal - start-up`u, który odniósł ogromny sprzedażowy sukces, tylko po to, aby w niedługim czasie ogłosić bankructwo, nie doczeka się kontynuacji. Tego, Netflix, tradcyjnie nie zdradza. Niedawno ogłosili oni jednak zasady swojej nieco nowej polityki - zamierzają wypuszczać coraz więcej nowych produkcji, przy tym eksperymentując i zamykać te, które nie przyniosą zysków. Prawdopodobnie tak stało się właśnie z Szefową. 

(Osobiście przyznam, że łyknęłam dość szybko pierwszy sezon i liczyłam na więcej, szczególnie, że dotąd stworzone odcinki stanowiły jedynie przedsmak opowieści o wielkim sukcesie Sophii Amoruso.)

2. Leftovers

Najpierw prywata - ta produkcja w moim sercu zajmuje szczególne miejsce. Fabuła jest nietuzinkowa, aktorzy doskonali, a symbolika bliska wrażliwym duszom. Nie każdemu się to podoba, czego dowodem jest fakt, ze HBO nie zdecydowało się na stworzenie 3. sezonu. Nie będę się dłużej rozpisywać, jako że przyjęłam tę wiadomość niezwykle osobiście :(

>>>

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Które z naszych ulubionych seriali już nie powrócą, a które... doczekają się kolejnego sezonu?
Inne artykuły