Kosmetyki od Kate Moss

Kate Moss postanowiła podbić również rynek beauty. Niedługo do sprzedaży trafi mini kolekcja do makijażu stworzona przez ikonę modelingu. Znamy szczegóły!

Kate Moss nie pozwala o sobie zapomnieć. 44-letnia modelka niedawno otworzyła swoją własną agencję modelingową. Jest także jednym z gościnnych redaktorów w brytyjskim “Vogue”, co oczywiście nie przeszkadza jest także w przyjmowaniu nowych zleceń i udziałach w kampaniach reklamowych. Kate Moss została między innymi twarzą polskiej marki Reserved. Ikona modelingu pojawiła się w kampanii promującej kolekcję na sezon jesień - zima 2017/18. Wybór ten był całkiem dobrze przemyślany, gdyż Reserved już niedługo otwiera swój pierwszy sklep w Londynie.

Kate Moss postanowiła także nieco aktywniej działać w branży beauty. Oprócz lukratywnych kontraktów z różnymi markami, modelka postanowiła stworzyć zestaw do makijażu sygnowany jej nazwiskiem. 

Moss zdecydowała się na współpracę z luksusową japońską marką Decorté. To właśnie ona będzie odpowiedzialna za produkcję palety do makijażu, która zainspirowana została prywatnym stylem modelki. Zestaw ma minimalistyczne czarne opakowanie, a całość zapakowana jest dodatkowo w czarną kosmetyczkę. Cena zestawu to około 190 dolarów i będzie on dostępny jedynie w Saks Fifth Avenue.


Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Kosmetyki od Kate Moss
Inne artykuły