TA okładka Jennifer Lawrence zachwyciła świat!

Jennifer Lawrence została gwiazdą wrześniowego numeru amerykańskiego "Vogue'a". Anna Wintour ponownie zaskoczyła branżę, bo takiej okładki chyba nikt się nie spodziewał!

Jennifer Lawrence została gwiazdą wrześniowego, najważniejszego w roku, numeru amerykańskiego wydania “Vogue”. To właśnie w tym numerze redakcja kultowego magazynu dyktuje trendy na najbliższe pół roku, a także wyróżnia projektantów wybierające ich ubrania do sesji.

Zdobywczyni Oscara, a także ambasadorka domu mody Dior na okładce wrześniowego numeru "Vogue’a" gościła już wcześniej, w 2013 roku.

Jednak ten numer jest wyjątkowy, gdyż ma nie jedną ale cztery (!) wersje okładek. A wszystko to z okazji jubileuszu jaki świętuje w tym roku ten kultowy magazyn - 125-lecie powstania. Lawrence na planie spotkała się aż z trzema fotografami - Annie Leibovitz, Brucem Weberem, a takżę duetem Inez & Vinoodh. Autorem czwartej, najbardziej spektakularnej oraz naszej ulubionej jest słynny amerykański malarz John CurrinAktorka na zdjęciach okładkowych wystylizowana jest w kreacje z jesienno - zimowych kolekcji takich domów mody jak Versace, Miu Miu, Ralpha Laurena oraz Diora.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: TA okładka Jennifer Lawrence zachwyciła świat!
Inne artykuły