Znamy DATĘ otwarcia sklepu Victoria's Secret!

Marka swój pierwszy butik z pełnym asortymentem otworzy w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Poznaj szczegóły!

Victoria's Secret, jedna z najpopularniejszych marek na świecie, rozsławiona dzięki Aniołkom, którymi są między innymi Adriana Lima, Alessandra Ambrosio czy Candice Swanepoel, już niedługo otwiera swój pierwszy sklep z pełnym asortymentem w warszawskiej Arkadii.

Jak się okazuje, otwarcie butiku będzie miało miejsce już niedługo, bo 30. sierpnia! Wiadomo także, jak będzie prezentowała się ta wyjątkowa przestrzeń, a także jaki asortyment się w niej znajdzie. Potwierdzono, że do Polski sprowadzony zostanie szeroki wybór flagowych biustonoszy, majtek oraz bielizny nocnej. Bielizna wyeksponowana będzie z podziałem na linie i style, a to zdecydowanie ułatwi klientkom zakupy. W warszawskim sklepie pojawią się także linie, z których słynie Victoria’s Secret - Victoria, Very Sexy, Dream Angels, Bombshell, jak również sportowa kolekcja marki. Nie zabraknie także popularnych kosmetyków oraz linii Victoria’s Secret PINK.

Warszawski sklep nie będzie także odbiegał wystrojem od innych europejskich butików marki. Pojawi się  charakterystyczna różowa tapeta, czarne meble oraz czarno-białe zdjęcia Aniołków Victoria's Secret

 

 

It’s official: we’re open in Shanghai! @alessandraambrosio does the honors, with @josephineskriver, @hesui923 and @mingxi11.

Post udostępniony przez Victoria's Secret (@victoriassecret)


Źródło: facebook Victoria's Secret

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Znamy DATĘ otwarcia sklepu Victoria's Secret!
Inne artykuły