10 najpopularniejszych marek modowych na świecie

Sprawdź, kto znalazł się w zestawieniu najmodniejszych obecnie marek modowych na świecie! Jesteście zaskoczone pierwszym miejscem?

Ostatnio pisałyśmy wam o rankingu jakie powstał z okazji pierwszych urodzin InstaStories. Opublikował go serwis opiniotwórczy serwis The Business of Fashion wyróżnił 15 marek, a także osób, które cieszą się największą popularnością na Instagramie. W zestawienieu pojawiły się miedzy innymi Kendall Jenner i Gigi Hadid, ale jak się okazało to nie one uznane zostały za najbardziej wpływowe! (pełną listę nazwisk znajdziecie tutaj)

Tym razem  serwis przy współpracy z platformą Lyst zdecydowała się na stworzenie listy najbardziej popularnych marek modowych. W rankingu wyróżnionych zostało 10 marek. Są to nie tylko popularne domu mody, ale także marki sportowe oraz niszowe projekty. Na miejscu 10. znalazł się dom mody Fendi, dla którego projektuje Karl Lagerfeld. Kolejne miejsca zajmują takie brandy jak Nike, Prada, Y-3 oraz włoskie dom mody Valentino. A kto znalazł się w pierwszej piątce? Sprawdź w naszej galerii.

 

Foto: Imaxtree

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 10 najpopularniejszych marek modowych na świecie
Inne artykuły