TAKIEGO koca jeszcze nie widziałaś!

Na ten genialny pomysł wpadła brytyjska projektanta. Na wyspach ten pomysł spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, a Carol Hladik nie nadąża z produkcją. A wam jak się podoba?

Jesteś fanką bajek Disneya i zawsze marzyłaś, żeby choć raz ubrać się jak bohaterka jednej z ich. Dodatkowo uwielbiasz spędzać  wolne dni, przed telewizorem w piżamie, oglądając wszelkie możliwe seriale. Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś twierdząco, to ten produkt jest zaprojektowany specjalnie dla ciebie. Brytyjska projektantka postanowiła spełnić marzenia fanek disnejowskich filmów i sprzedaje robione ręcznie na szydełku koce w kształtach sukni bajkowych księżniczek. Do wyboru mamy trzy kolory – żółty  Kopciuszka, niebieski Śpiącej Królewny i fioletowy Belli z „Pięknej I Bestii”.

Koce cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że Carol Hladik nie nadąża z produkcją. W przyszłości planuje również wprowadzenie nowych modeli inspirowanych kolejnymi bohaterkami kreskówek. Cena koca to około 25 zł i dostępne są na stronie Etsy.

Więc jeśli chcesz w niedzielne popołudnie poczuć się choć na moment jak disnejowska Śpiąca Królewna, ten koc to idealna propozycja dla ciebie!

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: TAKIEGO koca jeszcze nie widziałaś!
Inne artykuły