SZOKUJĄCE wyznanie Ashley Graham

Ashley Graham to jedna z najpopularniejszych modelek plus size. Amerykanka pomimo zdobytej popularności nadal musi walczyć o swoje miejsce w branży! Do trudności przyznała się w nowym wywiadzie.

Ashley Graham została gwiazdą najnowszego numeru "New York Magazine". Gwiazda modelingu plus size na potrzeby sesji został ucharakteryzowana w stylu pin-up girl. Wpadająca  w oko okładka prezentuje amerykańską modelkę w body w modną tym sezonie panterkę z najnowszej kolekcji Dolce & Gabbana, a całość stylizacji uzupełniają czerwone akcenty – między innymi czerwona pomadka na ustach i kwiat róży. Sesję Ashley promowała również na swoim Instagramie publikując jedno z ciekawszych zdjęć z edytorialu, gdzie modelka w bardzo zalotny sposób prezentuje swoje pełne kształty odsłaniając przy tym nieco swoje nagie pośladki.

 

@dickpageface @davidvoncannon @victoria_bartlett_nyc #maurizocattelan #pierpaoloferrari @nymag @thecut

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham)


Zdjęcia opatrzone zostały także wywiadem, w którym w jednym z najbardziej komentowanych fragmentów, jest wypowiedź Ashley na temat jej udziału w gali MET. Jak się okazuje, modelka na bal organizowany przez Annę Wintour, zaproszona była już w zeszłym roku, jednak niestety żaden z czołowych projektantów zaproszonych na galę, nie chciał jej ubrać.

Nie jest to pierwszy raz w karierze Ashley Graham, kiedy to designerzy i światowe marki odmawiają wypożyczenia ubrań dla modelki. Problemy ze zdobyciem garderoby dla Ashley miały również stylistki brytyjskiego "Vogue’a". Taka sytuacja miała miejsce przy okazji okładkowego edytorialu, do którego modelka zaproszona została na początku 2017 roku. Miejmy nadzieje, że do tego czasu już się to nieco zmieniło.

 

Captured by the great #GordonvonSteiner at the #metgala @voguemagazine @gvsgvs

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham)


Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: SZOKUJĄCE wyznanie Ashley Graham
Inne artykuły