Odważne wyznanie Hilary Duff

Amerykańska gwiazda filmów Disney'a, Hilary Duff zdecydowała się na odważny krok! A jej zdjęcie wywołało burzę na Instagramie.

Nikt nie jest idealny. Jednak w czasach social media i obsesji na temat perfekcyjności większość o tym bardzo często zapomina, a gwiazdy padają ofiarami krytyki i publicznego linczu, jeśli tylko pozwolą sobie na pokazanie swoich słabszych stron. Dlatego niektóre z nich postanowiły publicznie walczyć z tą obsesją i na przekór wszystkim hejterom otwarcie mówić o swoim cellulicie, dodatkowych kilogramach, czy też innych problemach ze swoją skórą czy też włosami.

Rihanna, Chrissy Teigen, Lena Dunham, Kim Kardashian, Ashley Graham, Kate Winslet, Katy Perry, Blake Lively, czy też Jessica Alba oraz Cindy Crawford. Te kobiety otwarcie mówią o swoich problemach, które dotykają każdą z nas.

Ostatnio do tego grona dołączyła także Hilary Duff, która kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym z dumą prezentuje swoje “niedoskonałe” uda ze skórką pomarańczową. Zdjęcie opatrzyła dość wymownym komentarzem z przesłaniem, w którym nawołuje swoje fanki, do tego aby kochały swoje ciało i ślepo nie podążały za tzw. perfekcyjnym wyglądem. A zdjęcie opatrzyła wymownym hasztagiem, skierowanym do wszystkich hejterów #kissmyass.


Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Odważne wyznanie Hilary Duff
Inne artykuły