Już niedługo do sprzedaży trafi druga kolekcja kosmetyków Victorii Beckham

Znamy szczegóły!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek projektów Victorii Beckham. Już niedługo do sprzedaży trafi druga, limitowana kolekcją kosmetyków do makijażu sygnowana nazwiskiem projektantki. Nic dziwnego, premierowa seria okazała się wielkim hitem, a kobiety na całym świecie zabijały się o pomadki i cienie do powiek inspirowane stylem 4 światowych metropolii.

Co znajdzie się w drugiej odsłonie współpracy Victorii Beckham i Estee Lauder? Projektantka zdradziła, że w kolekcji pojawi się sporo nowości. Do sprzedaży trafić ma aż 18 premierowych produktów.Pojawią się też elementy z poprzedniej edycji, które przypadły klientkom tak bardzo do gusty, że wyprzedały się w kilka minut po premierze.


Wiadomość o nowej kolekcji z Estee Lauder, Victoria Beckham podała za pośrednictwem Instagrama. Kilka dni temu na profilu projektantki opublikowane został zdjęcia zdradzające nieco szczegółów. Gwiazda zdradzila także dokładną datę premiery. Kolekcja do sprzedaży trafi już 1. września i będzie dostępna w londyńskim butiku projektantki przy Dover Street.


Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Już niedługo do sprzedaży trafi druga kolekcja kosmetyków Victorii Beckham
Inne artykuły