Cara Delevingne charytatywnie

Akcja modelki przeprowadzona została z marką PUMA

Cara Delevingne i  marka Puma niedawno zaprezentowały cykl dokumentalny pod hasłem „DO YOU”.  Premiera miała miejsce w londyńskim Central Saint Martins College. Cara spędziła ostatnie miesiące na poszukiwaniu i nawiązywaniu dialogu z kobietami z wyjątkowymi historiami, rozważając wspólnie sposoby na zmianę i ulepszenie naszego świata ze swojego punktu widzenia. Z Pumą stworzyła dokumentalny cykl składający się z 4 krótkich filmów, nie bojąc się poruszyć ważnych tematów – od wyzwań i siły młodości po poezję, problem prześladowania i samoobronę.

Pierwszy film pokazuje jak Cara przy pomocy UNHCR, urzędu do spraw uchodźców z ramienia ONZ, udaje się w podróż do północnej Ugandy, odwiedzając znajdujące się tam obozy dla uchodźców. Cara dzieli się tym, jak całe doświadczenie nią poruszyło, jak również opowiada o motywacji by dalej działać w celu zmiany sytuacji życiowej młodych kobiet na świecie. W drugim odcinku spotyka się z Monique, Alexis i Violetą z Get Lit, grupy dziewczyn, które z pomocą poezji chcą zachęcać do czytania oraz pisania, jak również dać poczucie siły młodym ludziom w Los Angeles. Dr. Ryahnna Dawood, założycielka oraz instruktorka z Martial Smarts, udziela Carze wartościowej lekcji z samoobrony w odcinku trzecim. Ostatnia część cyklu to spotkanie z Natalie i Daniellą, od których dowiadujemy się bezpośrednio jak to jest radzić sobie z zastraszaniem i jak udało im się przezwyciężyć i zamknąć ten trudny rozdział ich życia.

 

Puma we współpracy z Carą zaprojektowała również dwa rodzaje unikalnych sznurówek, które będą dostępne od 27 lipca w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Dochód ze sprzedaży modeli z linii „DO YOU” Basket Heart zostanie przekazany dla UNHCR.

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Cara Delevingne charytatywnie
Inne artykuły