Cara Delevingne śpiewa!

Aktorka fragmentem nowego teledysku pochwaliła się na Instagramie

Cara Delevingne to dziewczyna orkiestra. Światową sławę zyskała dzięki modelingowi i okrzyknięta została "nową Kate Moss". To także Cara zmieniła branżę mody i social media. Była pierwszą gwiazdą wybiegów, której profil zaangażowany był do promocji i kampanii światowych marek i domów mody. Została muzą Karla Lagerfelda, z którym współpracuje po dziś dzień, a także regulanie bierze udział w kampaniach reklamowych takich brytyjskich marek jak Burberry, czy też Mulberry. Po kilku intensywnych sezonach, co skończyło się depresją, Cara postanowiła nieco ograniczyć swoją obecność na wybiegach oraz w social mediach i skupić się na innych pasjach. Jej pierwszym wyborem było aktorstwo. Ale jak się okazuje to nie jedyna pasja brytyjskiej modelki, Cara również śpiewa i to dobrze. 

Delevingne już jakiś czas temu miała podpisać kontrakt z wytwórnią, ale postanowiła skupić się na karierze w Hollywood. Obecnie modelka promuje swój najnowszy film w reżyserii Luca Bessona "Valerian i miasto tysiąca planet". I to właśnie na ścieżce dźwiękowej do tej produkcji pojawił się utwór "I Feel Everything" wykonany przez 24-letnią Brytyjkę. Cara na Instagramie pochwaliła się także fragmentem teledysku do piosenki, którego premiera już niedługo. Za reżyserię klipu odpowiedzialny był Luc Besson, a produkcją utworu zajął się Pharell Williams, z którym Cara współpracowała już między innymi przy kampaniach Chanel.

 

I Feel Everything music video out soon!!! Directed by @lucbesson song produced by @pharrell song written by yours truly ️

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)

Całego utworu, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Valerian i miasto tysiąca planet", możecie posłuchać tutaj:

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Cara Delevingne śpiewa!
Inne artykuły