Oto najciekawsze modele z nowej kolekcji kostiumów Jessiki Mercedes

Mamy dobrą wiadomość dla fanek projektów Jessiki Mercedes. Blogerka ruszyła ze sprzedażą kolejnej serii swoich kostiumów kąpielowych. Sprawdźcie, co znalazło się w drugiej odsłonie marki MOIESS!

Nowe kostiumy z metką MOIESS są już dostępne na stronie. Jessica Mercedes troszkę zwlekała z wprowadzeniem nowych modeli strojów kąpielowych swojego pomysłu. Ale od środy wieczorem na stronie marki MOIESS można robić zakupy. Co tym razem znalazło się w kolekcji?

Jessica Mercedes swoim fankom proponuje bardzo seksowne modele jednoczęściowe z głębokim wycięciem po boku, a także przeróżne warianty dwuczęściowych zestawów, które w dowolny sposób można ze sobą kombinować. Tym razem mamy nieco więcej możliwości do wyboru - zabudowane modele przypominające topy, ale mamy też typowe bikini z trójkątnymi miseczkami. Do sprzedaży trafiły również kostiumy z premierowej odsłony marki. Kolorystyka MOIESS poszerzyła się także o nowy odcień. Oprócz biel, czerni i jasnego nude, znajdziemy również projekty w kolorze złocistym. Ceny kostiumów wahają się od 159 do 359 PLN.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Oto najciekawsze modele z nowej kolekcji kostiumów Jessiki Mercedes
Inne artykuły