WSZYSTKIE ciążowe okładki gwiazd! Która najpiękniejsza?

strona 1 z 10

Niektóre z gwiazd wręcz uwielbiają chwalić się swoimi szczęściem! Sprawdź, która z nich zdecydowała się na ciążową okładkę!

Serena Williams jest w ciąży! Gwiazda tenisa jest szczęśliwie zakochana, zaręczona, a także spodziewa się swojego pierwsze dziecka. Sportsmenka swoim szczęściem postanowiła się podzielić ze swoimi fanami na okładce magazynu "Vanity Fair”. Gwiazda kortów udzieliła też tytułowi obszernego wywiadu, w którym opowiada o swoim nowym życiu, i między innymi o tym kiedy zamierza wrócić „do gry”. Okładka ta bez wątpienia przejdzie do historii. Serena Williams nigdy nie miała przysłowiowego "parcia na szkło", a swoją obecność w mediach ograniaczała do minimum. W nowym "Vanity Fair" prezentuje się kompletnie od innej strony - spełnionej kobiety, a nie tylko gwiazdy sportu.

Takie okładki to już klasyka gatunku. Jednak jest niewiele gwiazd w ciąży, które się na tego typu sesje decydują. Większość znanych nazwisk woli tak intymne momenty zachować tylko dla siebie. Sprawdź, która z celebrytek postanowiła jednak uwiecznić ciążę na jednej z jedynek.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: WSZYSTKIE ciążowe okładki gwiazd! Która najpiękniejsza?
Inne artykuły