Anja Rubik w nowym spocie YSL

Polska topmodelka wystąpiła w najnowszej reklamie domu mody YSL. Anja promuje w niej najnowszą męska kolekcję francuskiego domu mody. Zobaczcie, jak wypadła!

Anja Rubik i Anthony Vaccarello przyjaźnią się już od lat. Anja pomogła wypromować młodego belgijskiego projektanta, a jego projekty zaczęły pojawiać się także na czerwonym dywanie. Po założeniu własnej marki oraz współpracy z domem mody Versace (Vaccarello stworzył kilka kolekcji dla Versus Versace), projektant został zatrudniony na stanowisku dyrektora kreatywnego domu mody YSL. Od tego czasu to właśnie polska top modelka jest muzą i ambasadorką marki (kreacje z metką YSL Rubik zaprezentowała między innymi na czerwonym dywanie w Cannes), a także gwiazdą kampanii reklamowych.

Najnowsza współpraca Vaccarello i Anji to spot reklamowy stworzony na potrzeby promocji męskiej kolekcji YSL na sezon jesień - zima 2017. Mroczny i bardzo tajemniczy spot powstał w Tokio i oprócz Anji zobaczyć można takie gwiazdy modelingu jak: Mica Argañaraz, Adut Akech, Dalibor Urosevic i Paul Manniez. Za reżyserię spotu "#YSL10" odpowiada Nathalie Canguilhem, która współpracuje z Vaccarello już od kilku sezonów. Warto zwrócić uwagę także na tekst, który słyszymy zamiast muzyki w tle, to utwór Oscara Wilde'a "Her Voice". Mroczne klimaty w wydaniu Anji Rubik - uwielbiamy! A wy?

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Anja Rubik w nowym spocie YSL
Inne artykuły