Jak Iga Lis świętowała swoje 17. urodziny?

Hucznie!

Iga Lis od pewnego czasu wzbudza pewne kontrowersje. Młoda dziewczyna bryluje wśród warszawskiej śmietanki towarzyskiej. Według pudelka, Iga chętnie odwiedza warszawskie kluby, mimo że nie jest jeszcze pełnoletnia, a to właśnie budzi największą sensację wśród internautów. Iga próbowała także swoich sił w modelingu - wzięła nawet udział w pokazie kolekcji Paprocki&Brzozowski. Wcale nas to nie dziwi - Iga może bowiem pochwalić się prawdziwą słowiańską urodą! Liczymy na to, że może w przyszłości trafi do branży fashion, a tym samym - będzie reprezentować nasz kraj za granicą. 

Wczoraj Iga obchodziła swoje 17. urodziny! W jaki sposób? Wśród atrakcji znalazły się - przejażdżka po Wiśle, wykwintna kolacja z przyjaciółkami, szampan, a tuż po północy koncert Sokoła. Słowem, o takim obchodzeniu urodzin na pewno marzy każda dziewczyna w jej wieku! 

Życzymy Idze samych sukcesów i spełnienia marzeń! Śledźcie ją koniecznie! Według nas, wyrośniej z niej prawdziwa ukona stylu. Już teraz jej konto na Instagramie jest prawdziwym źródłem inspiracji...

 

 

 

 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jak Iga Lis świętowała swoje 17. urodziny?
Inne artykuły