Czy można spełnić marzenie o byciu modelką po trzydziestce?

Poznajcie historię Ani Nowak, która otworzyła ostatni pokaz polskiego projektanta!

Marzenia można spełniać w każdym wieku, niezależnie od życiowej sytuacji. Żywym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest Ania Nowak, blogerka, prowadząca na co dzień stronę cooka.pl, która stanowi połączenie jej dwóch pasji - gotowania i mody.

Przy tym, Ania już w dzieciństwie marzyła o karierze na wybiegu. Jako mała dziewczynka była w agencji, aby pracować nad postawą. Potem skupiła się jednak na innych rzeczy, odstawiając modeling na dalszy plan. Tak było, aż do teraz, gdy uświadomiła sobie, że tamto doświadczenie jest dla niej niezwykle ważne. Postanowiła więc do tego powrócić i na nowo odbudować swoją pewność siebie. Czy się udało? Oczywiście! W ramach licytacji na rzecz WOŚP wygrała aukcję, a co za tym idzie - naprawdę niezwykłą nagrodę. Dzięki niej otworzyła bowiem pokaz TOMAOTOMO, który odbył się 21 czerwca. Przez ostatnie tygodnie prężnie przygotowywała się do tego wydarzenia, zarówno pod kątem diety, jak i nauki chodzenia. Skorzystała choćby z warsztatów w AVANT Model School pod czujnym okiem Małgorzaty Leitner. 

Zobaczcie, jak piękna 32-latka przygotowywała się do pokazu, a także... jak wypadła podczas samego show! Naszym zdaniem, wyglądała po prostu fenomenalnie! 

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Czy można spełnić marzenie o byciu modelką po trzydziestce?
Inne artykuły