TVN rezygnuje z kolejnej edycji show.

Jak doniosły dziś Wirtalnemedia.pl, TVN nie wyemituje 7. edycji programu Top Model. Czerwcowe castingi nie ruszyły, tak więc show nie pojawi się w jesiennej ramówce. 

Show „Top Model” zadebiutowało w TVN wiosną 2010 roku. Program powstawał na licencji formatu „America's Next Top Model”, a stacja zrealizowała sześć odsłon. Oglądalność programu malała z sezonu na sezon: szóstą serię (pokazywaną od 6 września do 29 listopada ub.r.) śledziło średnio 1,52 mln widzów, co przełożyło się to na 10,93 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 16,47 proc. w grupie komercyjnej 16-49. Program stracił 190 tys. widzów w porównaniu do piątego sezonu, emitowanego rok wcześniej. Wpływy z reklam pokazanych przy premierowych odcinkach formatu w latach 2010-2016 wyniosły 148 mln zł (dane cennikowe, bez rabatów).

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-top-model-w-tvn-jesienia-stacja-nie-pokaze-kolejnego-sezonu

 

Wielu uczestników programu szturmem podbiło świat mody, a także polski show-biznes. Na popularności zyskali także jurorzy - Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Karolina Korwin-Piotrkowska, która jednak zrezygnowała z przedwsięzięcia po zakończeniu drugiego sezonu. Kto wygrał poszczególne edycje? Przypominamy laureatów! 

Pamiętacie ich wszystkich?

 

>>>

fot. www.instagram.com/topmodelpolska

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Koniec `Top Model` w Polsce!
Inne artykuły