Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

W dniach 5-6 czerwca 2017 r. odbędzie się kolejna edycja największego i najbardziej prestiżowego w tej części Europy kobiecego turnieju golfowego Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Turniej Ladies’ Golf Cup  odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Golfa i jest turniejem pierwszej kategorii. Te dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do skorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris.

 W tym roku do udziału w turnieju zgłosiło się sto kilkadziesiąt Pań. W tegorocznej edycji  specjalnie puchary przygotowała firma YES. Co roku fundatorem nagród jest również włoska modowa marka golfowa Chervo, która ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w eleganckie polo. Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank. Gratką dla uczestniczek jest także specjalny konkurs, w którym będą one miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną i niedostępną w Polsce butelkę szampana GH Mumm.

Poza rozgrywkami drugiego dnia turnieju uczestniczki będą mogły skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami Audi od Audi Rowiński Wajdemajer. W tegorocznej edycji turniej ma również nowego  partnera markę GUCCI - producenta luksusowych szwajcarskich zegarków.

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jest rozgrywany od 11 lat. Więcej informacji dotyczących turnieju znajdziecie na stronie www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.  

 

 

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
Inne artykuły